Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 3 mesaj ]
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: üretim-maliyet hesabı
MesajGönderilme zamanı: 11 Eki 2006 01:10 

merhabalar çok faydalı bir forum sayfası çok teşşekkür ederiz ve başarılarınız devamını diliyoruz.[:o)]
adeko 4 kullanıcıyım[:)]
sorularım
1- üretim bölümünde modüllerin kesim ölçülerini hesaplarken bir çok modül tanıtılmamış bu durumda ne yapmam gerekiyor.bir mutfakta yaklasık 8 modül var ve tanıtlmayan her modül için bana bu modülü pojeye aktarayım mı sorusu geliyor ne yapmam gerekiyor.[V]
2-maliyet safhasında teklif verirken yeni 2006 fiyatlarını nerden temin edebiliriz.[:)]
3-optimik programını filimlerde daha ayrıntılı anlatabilirmisiniz[8)]

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 11 Eki 2006 13:46 
Site Admin

<font color="teal"><i>1- üretim bölümünde modüllerin kesim ölçülerini hesaplarken bir çok modül tanıtılmamış bu durumda ne yapmam gerekiyor.bir mutfakta yaklasık 8 modül var ve tanıtlmayan her modül için bana bu modülü pojeye aktarayım mı sorusu geliyor ne yapmam gerekiyor.</i></font id="teal">
Hazır imalat tiplerinin tamamı örnek olması amacıyla programa girilmiştir. Her firmanın imalat şekli birbirinden farklıdır. Sizin yapmanız gereken, hali hazırdaki bütün imalat tiplerini silip, her bir modül gurubu için firmanıza özgü imalat tarzınızı bir defaya mahsus programa tanıtmaktır.

<font color="teal"><i>2-maliyet safhasında teklif verirken yeni 2006 fiyatlarını nerden temin edebiliriz.</i></font id="teal">
Bu bilgileri sadece tedarikçilerinizden öğrenebilirsiniz.

<font color="teal"><i>3-optimik programını filimlerde daha ayrıntılı anlatabilirmisiniz</i></font id="teal">
Bu konuda müşterilerimizden belirgin bir eleştiri gelmemişti. Anlamadığınız noktaları belirtirseniz yardımcı olmaya çalışalım. Bir dahaki eğitim filmlerinde de bu konulara ağırlık verelim.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2008 14:07 

kendi imalat tipimizi girdiğimiz zaman adekonun bu tipi diğer modüllere uygulamasını nasıl sağlarız.?ve bu değişiklik programda bir sorun teşkil edermi?

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 3 mesaj ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 86 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: