Yeni bir başlık gönderCevap gönder 4. sayfa (Toplam 6 sayfa)   [ 84 mesaj ]
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2008 16:18 

Program 6.3 ile kendini inanılmaz derecede aştı bence... Eksık değil ama eklenmesi olanaklı ve gereklı bır kaç olay var. Bunların Çogunu arkadaslarım saymışlar ama bence kamera kurup AutoCAD programında kı gibi kurdugumuz kamera uzerınden vıdeo cekebilmemız. Eger bu turkçe ve kullanımı basıt olursa Muhteşem bir inovasyon olur adeko için...

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 16 Nis 2008 11:14 
Site Admin

Kamera animasyonunu ile ilgili bir çalışma yaptık, %70'i bitti.

Lakin kullanıcılarımızdan yoğun bir talep gelmediği için bu özelliği yapılacaklar listesinde biraz geriye attık.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2008 18:33 

henuz daha programin son versiyonunu kullanmadim :) ama eskilerden aklımda kalan özellikle z tipi kiler dolaplari bazen yeni bi dolap cizerken zor oluyo :) yada olmuyo daha detaylı bakamadim ama en kısa zamanda sizlere iletecegim en sevdigim cizim programlarindan biridir.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2008 17:43 

<b>daha kaliteli render olursa hoş olur zira resimlerde çıktı aldığımda çok solgun renkler le karşılaşmak beni verem ediyor...</b>

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2008 11:30 
Site Admin

değerli bysasiyah, siz şu an 4.2 kullanıyorsunuz, 6. versiyona geçtiğinizde bu problemin çözüldüğünü göreceksiniz.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2008 13:24 

MODÜL KÜTÜPHANESİNDEKİ HAZIR OLARAK KULLANAN BANYO DOLAPLARI, PORTMANTO,GİBİ MODÜLLERİN ENLERİ DEĞİŞMİYOR.7 VERSİYONUNDA BUNUN DEĞİŞMESİ İSTENİYOR.[:)]

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2008 11:50 

1) aynı kodlu kalemler girildiğinde kabul etmeyip uyarı vermesi. mesela aynı kodlu paneller girmesin.
2) ayrı ayrı bilgisayarlarda kurulu olan Adeko Mutfak ve Optimik programları için gönderim kolaylığı olsun. yani Mutfak kısmında yapılan tasarım projesi *.csv uzantısıyla bilgisayara kaydedilip e-posta yoluyla göndermek yerine, program içinden gönderilsin. (bunu yapmak için ise ayrı ayrı kullanan firmalar adekoya bilgisayarlarının IP numalarını verirler ve gönderim işi adekonun sağlayacağı server üzerinden gerçekleşebilir.)
3) işlemleri geri alabilme. yani Undo Redo işlemleri. çünkü yanlışlıkla silinen raf kalemini tekrar ölçülere göre yeniden eklemek gerekiyor. tüm modülü kaldırıp yeniden koymaktansa geri al tuşu konabilir ve bu tuş sayesinde 3-4 adım öncesine gidilebilir.

İlke Mutfak

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 24 May 2008 12:36 

1. Duvar şekilleri içine eğimli tavan eklenebilir(çatı arası imalatları için).
2. Kolon menüsünede kemer eklenirse güzel olacak
3. Aksesuar eksiği zaten malum, alt üst köşe döner bombeli kapaklı modül ve alt köşe çekmece modülü en göze batan eksiklerden ...

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2008 10:54 

bazı komutları kullnadıkdan sonra enter tusuyla yerlestır dıyemıyorum bence her komuttan enter tusuyla yerlestır desek dha hızlı olcamm ılla alltakı yerlestır tutuna mause ıle tıklamam gerekıyoo ama bazı komutlarda enter kullana bılıyo benım ıstedıgım bu

just do it

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2008 10:57 

alt köşe cekmece modulunu yaklasık 1 senedir kulanıyorum ben

just do it

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2008 12:54 

Merhaba adekoyu 3 yildir kullaniyorum son derece mukemmel bir program ama sadece mutfak projesine gore hazirlanmis ve gelistirilmis bence her turlu tasarima hitab eden bir program olmali daha da gelistirlmeli..

7. surumde olmasini istedigim ek ozelliklere gelince ;

1-Aksesuar �e�itleri �o�almal� yani raf ve ma�aza tasar�m�nda kullan�lan aksesuarlardan eklenmeli.
2-G:1 tipi olustururken dikey yonde ve yatay yonde de modul tanimlanabilmeli.
3- Text komutunda gorsel yazi yazacagimiz zaman yazinin genisligi ve yuksekligi yani sira kalinligida ayarlanabilmeli.
4- Kutuphaneye resim eklerken gorsel bi gorunum verecegimiz zaman resim saga-sola yuklari asagi kayiyor bunu eklemek daha da kolaylassin .
5- AGT nin yeni renk ve kapak modelleri guncellensin.
6- Kapi ve pencere cesitleri cogalsin ahsap - PVC gibi cesitler eklensin .
7- Duvar sekilleri yenilenmeli mesela adekoyla tek katli proje yapabiliyoruz 2,3,4 kata kdar bina projesi yapabilelim
8- Modul ozelliklerini degistirirken kapak rengini ve modelinide degistirebilelim
9- Banyo dolap modulleri yenilensin ve uzerinde degisiklik yapabilelim.
10- Yeni masa cesitleri eklensin masalar cok eski ..
�imdilik bu kadar bunlarida 7. Surumde bizlere sunarsaniz cok sewinirim..
Kolay Gelsin ......<font face="Comic Sans MS"></font id="Comic Sans MS">

�FSaN�_D�SiGN

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2008 12:40 

imalat raporunda daha iyi düzenleme,misal tam a4 kagıdına sığacak şekilde gelmeli ayrıca ölçülerin liste halinde text olarak çıktısını alabilmek

www.cizimci.com

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2008 16:28 

Servis'den yedek almanız durumunda yeni kurulumyaptığınız zamanda Servis'den <b>Yedekten Yükle</b> derseniz sorun olmaz.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 28 Tem 2008 21:18 

ben adeko 6.3 daha çok renderinin geliştirilmesinden yanayım.neden adekonun render kalitesi 3ds max kalitesinde olmasın.demi.

kimsnin hakkını yemeyin

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 07 Eyl 2008 13:12 

Merhaba.

Yeni bir Adeko Kullanıcısı Olarak Ekran Kartı Destekleme Özelliğinin Arttırılması Gerektiği Düşünüyorum. Foruma Baktım Ama Göremedim Ekran Kartı İle İlgili Birşey.

Çünkü Benim Erkan Kartı 512 Mb Ati Radeon HD2600 Program Çok Yavaş Çalışıyodu. En son Çare Ekran Kartını Kaldırdım Daha Sonra Program Normal Şekilde Çalışmaya Başladı. Eğer Varsa da Çözümü Sölersenizde Çok İyi Olur.

Bunun Dışında Sölenecek Hemen Herşeyi Diğer Arkadaşlar Sölemişler.

İyi Çalışmalar...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni bir başlık gönderCevap gönder 4. sayfa (Toplam 6 sayfa)   [ 84 mesaj ]
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 17 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz