Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 4 mesaj ]
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: YENİ ÇİZİM VE RENDERLER
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2008 13:17 

http://www.flickr.com/photos/22419157@N05 adresine render edilmiş yeni çizimler yükledim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2008 03:58 

abi sen uçmuşun ya süper valla tebrikler

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2008 09:24 

MERHABA
ARKADASM YATK ODASİ VE KUAFÖR TASARIMINZ GÜSEL OLMUS AMA DİGERLERI COK BASİT YANİ HERKES YAPIO BU TİP MUTFAKLARI BIRAZ DAHA DEGİSİK TASARIMLAR YAPABILIRSINIZ..
AYRİCA SİZ BUNLARI BELLİ BİR PROJE DAHİLİNDE Mİ YOKSA KENDİNİZE AİT OLARAK MI YAPTINIZ ?

?FSaN?_D?SiGN

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2008 14:37 

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Bedroom isimli yatak odası tasarımı dışındaki modeller proje dahilinde çizilmiştir. Burada tamamen kendi isteklerim değil müşterilerin isteklerini de gözönünde bulundurarak hareket etmekteyim. Bulunduğum şehirdeki müşteri profili pek yeniliğe açık değil. Hayatında bir kez bile mutfak yaptırmamış, otobüs şoförlüğü yapan bir müşteri bile karşımıza kendisini tasarım uzmanı sanarak çgeliyor çoğu zaman. Hala çıta kapaklı ve komşusunun mutfağının aynısını isteyen müşterilerle çok fazla karşılaşmaktayız. Bu nedenle sıradışı bir tasarım yaptığımızda satış gücümüz azalıyor.

Yorumlarınızı istememdeki diğer bir neden tasarım konusunda yeni olmam ve yaptığım tasarım ve renderlerin nerde olduğunu görmek maksatlıydı. Bu nedenle yorumlarınız benim için çok değerli. Herkesin renderlerini yükleyebileceği ve altına yorumların yazılabileceği bir siteye ihtiyaç olduğunu ve bunun hepimizin işini geliştirmeye katkısı olacağına daha önce de forumda değinmiştim. Bu hem programın gelişimi hem de benim gibi acemi tasarımcıların sektörün neresinde olduğunu görerek kendisini geliştirmesine fayda sağlayacaktır kanaatindeyim.
Daha önce forumda dile getirdiğim isteği yeniliyorum. Renderlerimizi ve çizimlerimizi yükleyebileceğimiz ve altına da yorumların yazılabileceği bir internet sitesine ihtiyacımız var. Bu konuda hepiniz talepte bulunursanız Adeko daki arkadaşların talebimizi gözardı etmeyeceği kanaatindeyim.

Teşekkür ederim.
Onur KANGAL
YAPEX YAPI
mutfak & banyo

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 4 mesaj ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz