Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 7 mesaj ]
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: adeko ve windows 7
MesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2010 19:08 

arkadaslar lisanslı adeko 6 kullanıcısıyım yakın zaman da vista olan ısletım sıstemımı windows 7 olarak degıstırdım sımdı de adeko windows 7 de calısmıyor hız ve performans olarak windows 7 vistadan ıyı bu neden le işletim sistemımı degıstırmek ıstemıyorum.konuyla alakalı ne yapabılırım yardımlarınızı beklıyorum

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2010 19:46 

icad.exe dosyasının üzerinde sağ tuşa > bas uyumluluk moduna geç > <b> yönetici hakları ile çalıştırı </b> seçiniz. Ayrıca ekran kartınız ile ilgili sorun olabilir.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2010 19:51 

arkadasım soledıklerınden hıc bırsey anlamadım :)

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2010 22:01 

soledıgını denedım cok defa olmadı

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2010 22:38 

ya benım anlamadıgım bu program neden bukadar tutarsıs xp de calısıyor render ı gec alıyor vıstada calısıyor ama kırk tane hata raporu verdıkten sonra tekleye tekleye calısıyor windows 7 de hıc calısmıyor neden bır autocad veya 3dmax yada c4 gıbı nerde kurulursa kurulsun sorunsun calısan bı program olamıyor.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2010 12:34 
Site Admin

ADeko6, 2005-2006 yıllarında yani Vista dahi daha ortalıkta yokken piyasaya sürüldü.

2005 yılındayken 4-5 sene sonra Bill Gates beyefendinin bize ne sürprizler hazırladığını öngörmüş olmamızı beklemeniz çok hakkaniyetli olmasa gerek.

Sizinki biraz, <font color="green"><i>"eski televizyonumun kumandası yeni televizyonda neden çalışmıyor"</i> </font id="green">demek gibi birşey.

İnsaf.

Ayrıca kaldı ki ADeko6, Windows7'de çalışıyor. Sizin bilgisayarda özel bir durum olmalı.

Serzenişte bulunmak yerine, hatanın belirtilerini net olarak ifade ederseniz yardımcı olmaya çalışabiliriz.

Yusuf'un dediği gibi ekran kartlarının Windows7 sürücülerinin henüz tam oturmamış olması karşılaştığımız hataların çoğunun sorumlusu görünüyor.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2010 17:10 

ekran kartımı windows 7 uyumlu cunkı drıver yuklemeden bıle sorunsuz calısıyor windows 7 le.kaldıkı ben drıverını gerek olmadıgı halde yıne yukledım.masa ustundekı ıcad.exe ıconuna tıkladıgım da bır muddet sonra ADEKO hata raporu gonder gonderme cıkıyor.ve bunu 30 40 kez tekrarlıyor yınede acılmıyor.ona bakarsanız autocad 2006 da vista ve windows 7 de xp dekınden daha ıyı calısıyor.sence serzeniş etmekte haksızmıyım.ayrıca bır moncekı ısletım sıstemı vısta yı da kullanırken ekran kartım aynıydı

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 7 mesaj ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 33 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: