Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 13 mesaj ]
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: ADeko X Çıkış Tarihi
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2010 14:47 
Site Admin

Değerli Kullanıcı Dostlarımız,

Daha önce niyet olarak duyurduğumuz ADeko10'un çıkış tarihlerini, kullanıcılarımızın kesin tarih olarak algıladığını görüyoruz.

Öngörülerimizin gerçekleşmesini engelleyen bizim dışımızda da oldukça farklı faktörler karşımıza çıktı. Misal: farklı özelliklere sahip 4-5 işletim sistemi (32 bit 64 bit sistemler dahil) 2 farklı marka ve onlarca farklı modelde ekran kartları bunların sürücüleri, yeni yazdığımız grafik ve CAD motorlarının bu bileşen kombinasyonlarının tamamıyla eş zamanlı olarak uyumluluğu vs. vs.

Sonuç olarak, -yine niyet ve tahmin olarak almanızı dileyerek söylüyoruz- eğer bir aksilik olmaz ise ADeko10'u haziran-temmuz gibi çıkartmak istiyoruz.

Gösterdiğiniz ilgi ve anlayış için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
ADeko Yazılım

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2010 23:22 

biz bunu niyet edelim haziran-temmuz olarak göz önüne almayalım ya fuarda siz bunu tekrar tanıtırsınız öyle sanıyorum ve 2011 de cıkar inşallah yine üstüne basarak söylüyorum adeko10 ocak ayında kesin cıkacak dediniz bunu bir bayi değil direkt adeko merkez den aldık bunu yani şu an adeko10 cıksada cıkmasada bizim için önemli değil artık tekrardan inşallah 2011 de cıkarcaktır.

şimdiden tüm adeko çalışanlarına başarılar dilerim 2010 fuarında görüşmek üzere hoşcakalın

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2010 22:21 

ben adeko9 zu 27/09/2009 tarihinde aldım banada engeç ocak ayında adeko10 çıkacağı söylenmişti bende fazla bir zaman kalmadığı için almaya karar verdim.şimdi haziran temmuz aylarında çıkacak deniyor.ben ve birçok kullanıcı adeko9 zu adeko10 için aldı.ama nerdeyse bir yıl dolmak üzere üçretsiz geçiş haklarınıda kaybediyoruz bu durumda.umarım ADEKO kullanıcılarını mağdur etmez bu geçikmeden dolayı üçretsiz geçiş süreleri dolmuş kullanıcılarını mağdur etmez adeko10 nu üçretsiz dağıtır.çıkış tarihi hakkında bilgi almak için aradığımda da çıkış tarihini geçiktirdiğimiz için ücretsiz geçiş süreniz dolsa bile ücretsiz dağıtacağız diye bilgi verildi umarım gerçekleşir.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2010 23:38 

cıkış tarihi belli olsada olmasada adeko9 u satarken herkese aynen adeko9 alana adeko10 a ğeçiş üçretsiz diye söylüyorlar gecen yılki fuardan beri adeko10 a geçiş üçretsiz malum adeko bu kalkar adeko10 a geçiş için fark vereceksiniz derse hiç şaşırmam bizde alırken aralık ayında aldık ve adeko10 a üçretsiz geçeceğimiz nuriye hanım tarafından kesin söylendi İNŞALLAH madur olmayız arkadaşlar

şimdiden tüm adeko çalışanlarına başarılar dilerim 2010 fuarında görüşmek üzere hoşcakalın

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2010 01:02 

Burda dile getirilen adeko 10 programının çıkışının gecikmesi değil sözleşmede yazdığınız bir yıllık güncelleme garantisi bazı kullanıcalarınızın geçmiş bazılarının bitimine yaklaşmış ben daha bir haftalık olduğum için biraz rahatım fakat ben alırken çıktı çıkacak dediyiniz programın daha şimdiden en az 2 ay geri gittiyini malesef burdan okuyorum tabi buda kesin olmayan bir tarih şimdi adeko yetkililerinden biri çıkıp yaza bilecekmi sayın kullanıcılarımız kampanya dahilinde satılan 9 versiyonu kullanıcılarımız bir yıllık süreleri geçmiç bile olsa bizden kaynaklanan bir gecikme olmasından dolayı adeko 10 versiyonu tüm kullanıcılarımıza ücretsiz vereceyiz sizden istenen bu aslında programın çıkış tarihi fazlada önemli deyil 1 ay önce 2 ay sonra ne farkeder
Saygılarımla

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2010 01:05 

evet haklısın belkide adeko bu hatalarını telafi etmek için bir jest yapar ve söz verdiği müşterilerine adeko 11 i hediye eder olabirmi sizce [?]

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 09 Haz 2010 13:21 

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 09 Haz 2010 18:44 

arkadaşlar herkezın duymak istediği adeko 10 çıkınca ücretsız geçiş yapılcakmı haziran başı denılıyodu umarım adeko 10 çıkınca zaman aşımına uğayan kardeşler olmaz.bu konuda bir açıklama yapılırsa daha iyi olur diğne düşünüyorum.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2010 21:59 

inşallah haziran veya temmuz kesin dediler ama pekde güven olmaz

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2010 01:20 

inşallah haziran veya temmuz kesin dediler ama pekde güven olmaz

Kesin demediler aksilik çıkmasa çıkaracaklarını söylediler fakat sanki adeko yetkilileri forumu takip etmiyorlar bir cevap verme zahmetinde bile bulunmuyorlar sorumuz basitti aslında kampanyadan alan arkadaşlarımızın bir yıllık süreleri dolarsa durumları ne olacak
hepsi bukadar yada işlerine gelmiyor yazmak

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2010 00:53 

ya arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım fakat biraz tedirgin oldum

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2010 10:17 
Site Admin

Değerli kullanıcılarımız,

ADeko 10'un duyurulan çıkış tarihi ve duyurma tarihi göz önüne alındığında, gecikmeden dolayı şu anda ücretsiz geçiş hakkını yitirecek hiç bir kullanıcımız bulunmamaktadır.

Sanmıyoruz ama Temmuz olarak revize ettiğimizi çıkış tarihinden sapma olsa dahi bu nedenle hiç bir müşterimizin mağdur olmasına izin vermeyiz.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2010 02:53 

ADeko 10'un duyurulan çıkış tarihi ve duyurma tarihi göz önüne alındığında, gecikmeden dolayı şu anda ücretsiz geçiş hakkını yitirecek hiç bir kullanıcımız bulunmamaktadır.

Sanmıyoruz ama Temmuz olarak revize ettiğimizi çıkış tarihinden sapma olsa dahi bu nedenle hiç bir müşterimizin mağdur olmasına izin vermeyiz
Teşekkürler sizede bu yakışır

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 13 mesaj ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 27 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: