Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 13 mesaj ]
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: ne çıkmaz adeko 10 muş
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2010 00:20 

Eğer ölmezde sağ kalırsak bizde görebiliriz adeko 10 u ama anlaşılan adeko şirketi herkese 2009 dan beri bu ay çıkıyor bu ay kesin çkıyor diye insanları heyecanlandırıp bi türlü çıkışını beceremedikleri porgram konusunda ve eminim ki bu adeko 10 hikaye olacak keşke almasaydım adeko 9 müşterileriyle bu kadar ciddiyetsiz ilişkiler kuran bi firma olamaz ben şuan kullandığım adeko 9 u çöpe atacam abşka program alacam

sylar

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2010 08:50 

arkadaşlar adekonun kesin çıkış tarihi ZOW 2010 Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım, Aksesuar ve Ekipmanları; 16- 19 Eylül 2010 fuaarında düşünüyorum fuarda piyasaya süreceklerini düşünüyorum kımse bu tarihten önce niyetlenmesin

benım

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 19 Haz 2010 09:00 
Site Admin

http://www.adeko.com.tr/forum/topic.asp?TOPIC_ID=2268

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 19 Haz 2010 13:56 

bugun telefonda görüştük hehrangi bi sorun olmazsa temmuz un ilk haftası çıkacakmış ama inanmıyorum çok fazla yalan söylemeye başladılar çünkü ben buunden sonra bu lanet programı kullamayı bırakıyorum p.teside adekoyu mahkemeye verecem

sylar

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2010 21:12 

Haklı olduğunuz taraflar var ama arkadaşlar adeko 10 çıkınca hayatınızda negibi bir değişiklik yaratacak merak ediyorum çünkü adeko9 da piyasadaki en iyi mutfak programlarından biri.Render hızı ve render kalitesindeki değişiklik dışında aynı program sayılır.Adeko 9'uda iyi kullanıyosanız müşterilerinizi etkilemeniz mümkün.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2010 09:49 
Site Admin

sylar ve mutfakcizimci lakaplı kullanıcılarımız,

ADeko ekibi olarak, size hizmet vermeyi ve ürünümüzü kullanmanızı istemiyoruz.

Merkezimizle temas geçin ve lisansınızı iptal ettirin. Ödemiş olduğunuz bedel iade edilecektir.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2010 18:44 

Alsalar iade ederiz diyordunuz.Alıyolar işte iade,neden çark ettiniz anlayamadım ?

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2010 12:23 

kim çark ediyor ulan burak26 büyük bi zevkle iade ederim programı bunlarmı uğraşacam 1 yıl oldu bi adeko 10 çıkaramadılar ve hergün yüzlerce sallama lafla milleti uyutuyorlar burak26 senın akraban galiba bunlar yalaka böyle konuşunca adeko10 u bedavamıo verecekler sanıyorsun bunlar para delisi bi verme paranı bak neler yapıyorlar piyasada çok duyuyoruz bunları

sylar

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2010 13:39 
Site Admin

sylar

Üslubunuz giderek çirkinleşmeye başladı. Sizi ADeko ailesi içinde görmek istemiyoruz.

Derhal programı iade edin, ve aramızdan ayrılın.

Ödemiş olduğunuz tüm ücret iade edilecektir.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2010 15:05 

Söyleyecek çok şey var ama uzayıp gidecek.Gerek yok.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2010 10:26 

Ya arkadaşlar uzatmayın, memnun değilseniz bırakın. Nuriye Hanımda Yusuf Beyde kimsenin akrabası değiller ama sağolsun Yusuf Bey 5 yılı aşkın süredir hiçbir zaman beni geri çevirmedi. Telefondan olsun, uzaktan yardım olsun elinden geleni yaptı. Birde ben öyle bir müşterilerimyimki ne zaman bilgisayarımı yenilesem başlarına bela oluyorum. Son sorun yaşadığımda da Kürşat Beyle tanıştım, gık demedi gün içerisinde defalarca aramama.
Biraz insaflı olun, bizde bekliyoruz çıkmasını merakla ama kimseye sataşmıyoruz, bakın ne güzel açıklama yapıyorlar.
Bizimde başımıza geliyor, montaj tarihi veriyoruz, yetişmiyor, sarkıyor. Müşterimizden hoşgörü bekliyoruz.
Bunlar Microsoft çalışanları değiller ya, onlar bile Windows 7 için ne kadar çok beklettiler.
Uzatmayın, işide hakaret boyutuna getirmeyin, bekleyin sabır biraz. Bu ülkenin insanları yıllarca refaha ulaşmayı bekledi ve hala bekliyorlar ve hala baştakiler aynı.
o yüzdendir ki bozmayın forumda ağzımızın tadını...

FİRDEVS KUTSAL

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2010 21:27 

arkadaşlar lafı yanlış yerlere çekmeyin gerek telefonda gerekse forumda hiçbir zaman kesin çıkacak diye birşey demediler. sizi mağdur edeceklerinide söylemiyorlar bence sizden daha çok istiyorlardır bir an önce çıkmasını ama her zaman her şey yolunda gitmiyor. sabrederseniz her şey olur inş.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 28 Haz 2010 15:43 

<blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Destek/Support
[br]sylar

Üslubunuz giderek çirkinleşmeye başladı. Sizi ADeko ailesi içinde görmek istemiyoruz.

Derhal programı iade edin, ve aramızdan ayrılın.

Ödemiş olduğunuz tüm ücret iade edilecektir.
<hr height="1" noshade id="quote"></font id="quote"></blockquote id="quote">
Müşterilerinize verdiğiniz destek sadece nickinizle yeterli sanırım. Ben mutfakcizimci.com nickli arkadaşı hiç tanımam ama forumda arkadaşlar sizden fazla DESTEK verdiğine şahit oluyorum.

Ya paranız çok ya da destek anlayışınız sebebi ile müşterilerinize SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTEMİYORUZ PARANIZI GERİ ALIN ÇEKİN GİDİN diyebilme lüksüne sahip görüyorsunuz kendnizi. Bu da Adeko isimli şirketin ne kadar elit bir şirket olduğunu gösteriyor bize.

Buna hem suçlu hem güçlü diyoruz herhalde. Herkesin tabiri aynı çünkü. Tarih Temenni değil VAAD'di satış esnasında. Herkesi tek tek arayıp özür dilemeniz gerektiğini başka bir konu başlığı altında yazmıştım. Ama bunun yerine böyle çare buluyorsunuz.

Firdevs hanım. Size de şöyle söyleyebilirim. Söz ağızdan çıkmalı. Empati yapacak olursak; bizim kendi işlerimizde de oluşan aksilikleri hemen müşterimize bildiriyoruz ki yanlış anlaşılma olmasın müşterimizi kaybetmeyelim. Burada o kadar insan feryat ederken verecekleri destek sebebiyle Adeko yetkililerine "harika destek veriyorsunuz" dememeliyiz. Çünkü kullandığımız diğer programların zorluğuna göre adeko şirketim bünyesindeki herkese çok basit geldiği için Adekodan hizmet, ders veya destek almadım. Ama Windowsta çalışma sorunları, İnce ayarları için çok bayiye destek verdim. Sanıyorum ki mutfakcizimci.com arkadaşımda aynı şekildedir.

Ama mutfakcimici.com arkadaşımıza o desteklerinden sonra verdikleri destek para iade garantisi:)

Sonuç; Bu kadar tartışmanın olmaması için müşterilerinizi biraz kaale alıp bu tip tavırlar yerine hepsine bayileriniz aracılığı ile haber gönderip sorunun ne olduğunu, çözüm için zaman gerektiğini, tarihini de TEMENNİ vererek söylemeniz herkes için yeterli olacaktı. Bu kadar basit aslında. Ama Müşteri bazlı değil Kâr bazlı çalıştığınızı da şimdi görüyorum.

Aslında size cevap bile yazmayacaktım Sayın DESTEK ama bu tavrınızı görünce dayanamadım.

Üslubumda hakaret edici birşey kullanmamaya dikkat ettim ama öyle anlaşılırsa da şimdiden özür dilerim.

Saygılar
---------------------------------------------------------------------
Volkan Manioğlu
Autodesk Licenced Architecture(LA)
Microsoft Certified Systems Engineer

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 13 mesaj ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 24 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz