Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 4 mesaj ]
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: adeko x win8 sorunu
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2013 17:34 

Merhabalar öncelikle herkese hayırlı günler dilerim.

Sizilerden adeko x için yardım istiyorum.

Benim pc de win 8 yuklu. adekox programını 3 gün once kullanabılıyordum. tekrardan bilgi sayarıma format attım ve artık adekox dongle görmüyor. bu sebepden dolayı adekoyu kullanamıyorum. destegi aradıgımda tatmın edıcı bır cevap alamıyorum ve dırek bır ust programa gecermısınız diye bir cümle kuruluyor. ben bunu ıstemıyorum bana bu hatanın neden kaynaklandıgını acıklayarak yardım edebılecek bır destek ıstıyorum.

Başa Dön

Mesaj Başlığı: Re: adeko x win8 sorunu
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2013 09:46 

sorunu çözmüş bulunmaktayım.

başka birisinin basına boyle bırsey gelebilir diye acıklamasını yapmak ıstıyorum.
setup dosyasını yonetıcı olarak çalıstırınız ve dosya kurulmaya baslayacaktır. sıze windowsun hangı surumunde sorunsuz calısıtıgını soran bır pencere cıkacak oraya daha once hangı sıstemı kullandıysanız orayı ısaretleyın sonra kurulumu yapacak. masa ustune cıkan adeko sımgesının uzerınde ozellıklerı tıklayın ve uyumlulugu secın ve yonetıcı olarak calıstırın. bu sekılde adekox wın 8 de sorunsuz olarak calısıyor.

saygılarımla.............

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2013 10:28 

adekoya yeni başladım. yanlız kurulumu yaptığım halde "bu uygulama daha yeni katalog gerektirmektedir" diye mesaj alıyorum. dinosar diye bir firmadan alım yaptım. bu firmayı bilen var mı ? destekleri nasıldır ? adekonun open entry denilen programını aldım.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2013 15:58 
Site Admin

[quote="esas"]adekoya yeni başladım. yanlız kurulumu yaptığım halde "bu uygulama daha yeni katalog gerektirmektedir" diye mesaj alıyorum. dinosar diye bir firmadan alım yaptım. bu firmayı bilen var mı ? destekleri nasıldır ? adekonun open entry denilen programını aldım.

Söz konusu firma yetkili satıcımız değildir. Başka bir program satmaktalar. Bahsettiğiniz mesaj ve "open entry" ADeko'ya ait terimler değildir.

Desteği onlardan almanız gerekmektedir.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 4 mesaj ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: