Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 2 mesaj ]
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: polar,loyout
MesajGönderilme zamanı: 01 Eyl 2004 16:37 

Merhaba ben yaklaşık 2 gündür iCAD4+SR Trk proğramını kullanıyorum.Daha öncesinde Autocad2000 proğramını kullndığım için bu proğrama henüz alışamadım.Bazı komutlara uzun araştırmalarıma rağmen ulaşmadım.
1-POLAR komutu çizim yaparken düz çizğilerde noktalı şekilde yardımcı çizgi oluşturup daha rahat çizmemizi sağlıyor.ORTHO Komutunu pek tercih etmediğim için bu komuta fazlasıyla ihtiyaç duyuyorum.
2-Aynı dosya içerisinde 1 den fazla sayfa olup(autocad2000'de olduğu gibi)detay resimlerini burada çiziyorum.iCAD4+SR Trk proğramında vitrin var fakat Autocad proğramındaki sayfa sistemi daha cazip geliyor.Ayrıca daha evelinden çizdiğim projelerin detaylarıyla birlikte,her birini ayrı ayrı açıp,iCAD4+SR Trk proğramında göstermeye çalışmak veya buraya yüklemem gerektiğini düşünüyorum.Lakin bu iş benim için uzun zaman kaybı demektir.
Yukarıda bahsettiğim sorunlarıma çözüm önermenizi rica ediyor saygı ve sevgilerimi iletiyorum.

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Eyl 2004 16:53 
Site Admin

IntelliCAD ile ilgili sorularınızı <b>IntelliCAD</b> başlığı altına yazar mısınız..

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 2 mesaj ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: